Het Groot dictee der Thoolse Taal

Naam evenement:
Het Groot dictee der Thoolse Taal
Datum:
2 november 2018  -  2 november, 2018
Tijden:
19.30
Locatie:
Ons Dorpshuis Anna-Jacobapolder
Toegangsprijs:
2,50
Kaartverkoop:
Aan de zaal
Organisator:
Stichting Groot dictee der Thoolse Taal
Website:
www.thoolsdictee.nl
E-mail:
info@thoolsdictee.nl
Telefoon:
06-43454397

Beschrijving

Het Groot Dictee der Thoolse taal zal op 2 november 2018 gehouden worden in Ons Dorpshuis te Anna Jacobapolder. De schrijver is Gert-Jan Boudeling, die geboren en getogen is in dit kleinste dorp van de Gemeente Tholen. Hij zal het dictee ook voorlezen. Traditioneel spelen we het spel ‘Petje op/Petje af waarbij de betekenis van een Zeeuws woord of uitdrukking moet worden geraden. Zanger en oud-inwoner Jan van de Velde zal 2x een optreden verzorgen. Iedereen die het Thools dialect een warm hart toedraagt kan deelnemen aan het Groot dictee der Thoolse taal. Aanmelden kan eenvoudig via de website www.thoolsdictee.nl of telefonisch bij het secretariaat: 0167-573119/06-43454397.

 

Deel bericht:

 Reacties:

Log in of registreer nu om te kunnen reageren!

Aanbiedingen

Winkels, horeca en bedrijven